سوالات متداول

پیام های سابلیمینال چگونه کار میکنند؟

فایل های صوتی سابلیمینال ضمیر ناخودآگاه شمارا با هزاران تأکیید ها و افکار مثبت غرق می کند.
این تأکیید های مثبت لایه هایی روی یک فایل صوتی هستند (مثل آهنگ های آرامش بخش یا صدای طبیعت)، که با استفاده از انواع تکنیک های ویژه درست شده اند، این بدین معناست که ضمیر آگاهمان متوجه این پیام های مخفی نمیشود ولی ضمیر ناخودآگاه تمام و کمال این پیام ها را دریافت و متوجه میشوند.
با قرار دادن ذهن خود بار ها و بار ها در معرض این تأکیید های پنهان، کمک میکنید الگو های تفکر دیرینه را بازسازی کنید که کمک میکند برای مثال شما بیشتر مثبت فکر کنید یا به وزن دلخواد خود یا به دیگر چیز هایی که در ذهن خود دارید برسید.
این پروسه به صورت گسترده و علمی تحقیق و به اثبات رسیده شده است

 

آیا این همان هیپنوتیزم است؟

خیر ولی شباهت هایی دارد.
در هیپنوتیزم شما وارد ترنس میشوید سپس با استفاده از ترکیبی از تمرین ها و تأکیید ها به باز نویسی الگوهای اعتقادی خود کمک میکنید.
سابلیمینال ها مغز را به صد ها تأکیید ها و فرمان های مثبت افشا میکند که غیر قابل تصور توسط ذهن آگاه است. سابلیمینال ها اصلا قصد ندارند با ذهن آگاه تعامل داشته باشند.

 

آیا این روش توسط علم به اثبات رسیده است؟

بدون شک، بله
از سال ۱۹۵۰ پیام های سابلیمینال به صورت گسترده و شدیدی تحقیق شده است، و بوسیله ی تحقیقات علمی سختگیرانه ای به اثبات رسیده است.
دکتر نورمن دیکسون روانشناسی در دانشگاه “یو سی ال” ( دانشگاه کالج لندن) یک تحقیق گسترده را روی یادگرفتن توسط سابلیمینال به نام “پردازش ناخدآگاه” در دوره کاری علمی خود شروع کرد، بستناد ۷۴۸ مطالعه، او بدین نتجیه رسید که ۸۰% از تأکیید های سابلیمینال نتیجه مثبتی ارائه دادند

 

پیام های پنهان یا سابلیمینال ها چه هستند؟

-اگر بخواهیم خیلی ساده برایتان توضیح دهیم فایلهای پیام پنهان نوعی تلقین کننده محسوب میشوند. یکی از کاربردهای هیپنوتیزم تلقین است. منتها تلقیناتی که توسط پیام های پنهان منتقل می شوند میزان تاثیر گذاری ، قدرت و سرعت انجام تغییرات القا شده خیلی بیشتر از تلقیناتی هست که در حالت عادی توسط خودمان و یا دیگران به ما می شود ،درک و پیاده سازی تلقینات هم توسط ضمیر ناخودآگاه در جسم و روان ما راحت تر و قوی تر صورت می گیرد ، در تلقینات ساده اگر چند بار به خودتان بگویید “من سرم درد میکند” با وجود اینکه ضمیر خودآگاه نادرست بودن این جمله را می داند ولی با این حال ناخودآگاه که فاقد تجزیه و تحلیل یا منطق محیطی هست شروع به کمی فعل و انفعالات در بدن میکند ، این فعل و انفعالات موجب احساس سنگینی و سردرد می شود و در صورت تداوم کم کم شما احساس سنگینی در سر و کمی سردرد میکنید!
امیدواریم با این مثال ساده قدرت ضمیر ناخودآگاه را درک کرده باشید . هدف ما در کورزپاور استفاده از این قدرت و تواناییست و کارکرد فایل های ما در واقع برنامه ریزی مجدد این ضمیر به دلخواه و تحت کنترل ماست.

-پیام های سابلیمینال عبارات و تأکید هایی هستند که به روشی تحمیل میشوند که تأثیر آن فقط بر ذهن ناخودآگاه است. به عنوان مثال ، ممکن است عبارت “احساس خوبی دارم” را ضبط کرده و آن عبارت را درون یک قطعه موسیقی وارد کنیم. با استفاده از تکنیک های صوتی ویژه ، می توانیم اطمینان حاصل کنیم که ذهن آگاه به سختی می تواند تأکیدی که پیام صوتی یا همان “احساس خوبی دارم” را بشنود با این حال برای ذهن ناخودآگاه روشن است و کاملا این پیام را درک میکند.
سپس می توانیم بارها و بارها تأکیید را تکرار کنیم ، و به طور مؤثر هزاران تأیید مثبت را به ناخودآگاه تحویل دهیم. این فرایند می تواند به شما کمک کند بصورت خودکار الگو های تفکر دیرینه را باز نویسی کنید و باعث میشود مثبت فکر کنید، وزن از دست بدهید یا اعتماد به نفس بیشتری به دست بیاورید.
پیام های سابلیمینال از طریق آزمایش های علمی دقیق اثبات شده است

 

آیا گوش دادن به پیام های پنهان کافی است و نیازی به تلاش نیست؟

اکثر افراد تصور میکنند برای رسیدن به اهداف شخصی باید چندین میلیون تومان هزینه کنند و از طریق یک درمان طولانی به خواسته هایشان برسند و چون سابلیمینال ارزان قیمت است حس خوبی ندارند!

کاملا درست است که تغییرات یک شبه رخ نمی دهد

این درست است که تغییرات هر شب رخ نمیدهد اما این باید یک عادت باشد که شما هر شب نیاز به جایگذاری و تکرار دارید وتاکیدات پنهان برای دستیابی به خواستهایتان ساخته شده اند اگر شما در حال مبارزه با سیگار کشیدن هستید و در بخشی از ناخوداگاه خود شک دارید که بتوانید موفق شوید و بهانه هایی را پیدا میکنید که نمیتوانید موفق شوید پیام های پنهان ناخوداگاه شما و خوداگاهتان را با هم تنظیم میکند و شکاف بین انها را از بین میبرد بنابراین شما میتوانید بدون هیچ گونه مانع درونی یا نگرانی و شک به اهداف خود برسید.

با این حال شما باید واقعا بخواهید.

اگر شما میخواهید کسب کاری را راه اندازی که همیشه آرزوی شما بوده است سابلیمینال بهانه های ناخوداگاه شما را حذف میکند و به شما کمک میکند خودتان را باور کنید اما شما همچنین نیاز دارید اقداماتی را هم انجام دهید مانند تصمیم گیری به اینکه چه کسب کاری را میخواهید و ترک شغل فعلیتان و توسعه استراتژی کسب کاراینده تان.

پیام های پنهان یا زیرآستانه ای ناخوداگاه شما را برای حمایت از شما استخدام میکند تا شما به راحتی به موفقیت برسید.

پیام های سابلیمینال کمک میکند شما هرطور که خودتان میخواهید زندگیاتن را تغییر دهید.
آن ها میتوانند کمک کنند که شما به وزن ایده آل، افکار مثبت، طرز تفکر یک میلیونر، افزایش سطح اعتماد به نفس، خوب خوابیدن و خیلی چیز های دیگر برسید.
هرچیزی که شما آرزوی رسیدن به آن را دارید، یک پیام سابلیمینال می تواند به شما کمک کند، تقریبا بدون هیچ زحمتی فقط با گوش دادن به یک صوت زمانی که در طول روز به کار های خودتان مشغولید ضمیر ناخودآگاهتان را دوباره برنامه ریزی کنید

 

از چه تکنیک های سابلیمینال استفاده شده؟

*تکنیک برق آسا– در این روش سرعت پیام های تأکییدی بالا میرود ولی زیر و بم صدا ثابت میماند، این بارها و بار ها پشت سره هم تکرار میشود با صدایی که تشخیص ان بسیار سخت است. خودآگاه نمیتواند این را تشخیص دهد ولی ناخودآگاه میتواند

 

متد های صدا گذاری و نحوه عملکرد آنها چگونه است؟

استفاده از تکنیک های حرفه ای هیپنوتیزم که در سابلیمینال ها جایگذاری شده اند قدرت شکستن عادت های بد ، رسیدن سریع به اهداف خاص را دارند.سابلیمینال های چند لایه ای ۲۰۰ برابر قدرتمند تر از سابلیمینال های معمولی هستند علاوه بر رسیدن زودتر به نتیجه ی دلخواه باعث صرفه جویی در زمان شما نیز می شود. شما بدون اینکه به تفسیر آگاهانه فایل های صوتی بپردازید؛ مغز شما این پیام ها را دریافت و پردازش میکند. این فناوری پیشرفته مقاومت ذهنی شما را دور میکند تا نتایج مثبت و سریع تری داشته باشید.می توانید هنگام تماشای تلویزیون ، مطالعه ، صحبت کردن یا حتی کار کردن از این تکنولوژی ها استفاده کنید

 

نحوه گوش دادن به پیام های پنهان چگونه است؟

در ابتدای امر لازم هست که مقاومت ذهنی نسبت به پیام های پنهان و تاثیرات آنها نداشته باشید چون تمام کارکرد های این فایلها با ضمیر ناخودآگاه است و هر چقدر احیانا باور شما در عدم توانایی تغییرات با این متد قوی تر باشد مقاومت ناخودآگاه شما بیشتر می شود و شما کمتر از سابلیمینال ها نتیجه می گیرید و قدرت پیاده سازی ضمیر ناخودآگاه بسیار محدود و ضعیف تر می شود.

نحوه استفاده از فايل های پیام های پنهان :

شما باید روزانه حداقل از هر آلبوم به مدت يک ساعت به مدت ۳ الي ۴ ماه استفاده کنيد.
این ۱ ساعت می تواند پشت سرهم و یا حداکثر به دو نیم ساعت تقسیم شود.
سعی کنید با دقت در حالات خود درک کنید که در چه زمانها و حالاتی تاثیرات بیشتری را تجربه می کنید.
این مورد را می توانید از دقت در حالات ذهنی و بدنی خود و احساس تان تشخیص دهید.
پس از آن سعی کنید بیشتر در آن حالات به آلبوم های دلخواهتان گوش کنید.
اکثر افراد در حالت ریلکس بیشترین تاثیر را می گیرند اما عده ای هم در حال بازی رایانه ای ممکن است که ضمیر ناخودآگاهشان برای دریافت فرامین پذیراتر باشد.

-ایمان . عزم . صبوری . و تعهد کلید های موفقیت برای تمرین های ضمیرناخودآگاه هستند.

-با راحتی و لذت و بدون دقت به فایلها گوش کنید تا با سختی برایتان همراه نباشد.

-سعي کنيد در حالت آرامش و راحتي خيال باشيد ، این حالت بهترین حالت برای تاثیرپذیری است.

-آرامش ذهني سبب تقويت ورودي ها به ذهن و اعمال واقعيتهاي دلخواه مي باشد.

*موقع رانندگی یا انجام کارهای خطر آفرین از فایلها استفاده نکنید

لازم به ذکر است مصرف آب ولرم و فراوان ،روند نتایج شما را به طور قابل توجهی سرعت میدهد

*حجم صدایی که به شما احساس راحتی میدهد نه خیلی زیاد و نه خیلی کم ۲۰% الی ۴۰%

 

چطور مقاومت ذهنی خود را نسبت به سابلیمینال ها از بین ببریم؟

با رها کردن احساسات گیر افتاده توسط علم ایموشن کد

 

بازه زمانی اثر گذاری سابلیمینال ها به چه صورت هست ؟

جواب دهی سابلیمینال ها به چند عامل بستگی دارد که برای شما لیست میکنم.

عوامل سرعت در نتیجه گیری سابلیمینال :

به باور و اعتقاد خود فرد استفاده کننده بستگی داره (مهم ترین عامل) .

به کیفیت و نوع ساخت خود سابلیمینال بستگی دارد .

به نحوه استفاده از سابلیمینال بستکی داره .

اما به طور معمول و میانگین بازه اثر گذاری سابلیمینال ها با توجه به تلقین پذیری ذهم متفاوت ما انسان ها نسبت به یکدیگر متفاوت بوده.

والبته وضعیت شبکه های انرژی بدن(چاکراها)

نتایج اولیه که قابل حس کردن هستند درحداکثر ماه اول استفاده قابل مشاهده هست .

نتیجه کامل بین ۳ تا ۶ ماه به طول می انجامد.

 

۳) بهترین نحوه استفاده از سابلیمینال به چه صورت هست ؟

بهترین تایم ها برای گوش دادن به سابلیمینال ها،اول صبح به محض بیدار شدن تا ۲۰ یا۱۵ دقیقه بعد از بیدار شدن و ۲۰ یا ۱۵دقیقه قبل از خواب شبانه است

و بهترین روش،تقسیم کردن تعداد دفعات تکراره تاکیدات در ذهن ناخودآگاه با فاصله زمانی های زیاد است،مثال.صبح/ظهر/عصر/شب
بصورت ۴ تایم ۱۵ دقیقه ای

 

۴)آیا میشود همزمان به چند سابلیمینال مختلف گوش داد؟

بله تجربه و مطالعات ما بر روی افراد ثابت کرده با توجه به قدرت تلقین پذیری ذهن ناخودآگاه متفاوت افراد،در هر دوره ،مجاز به استفاده از ۴ سابلیمینال تغییرات بدنی و ۳ سابلیمینال جذب میباشید

 

۵) آیا میشود همزمان به چند سابلیمینال از یک نوع اثر (مثلا سابلیمینال رنگ پوست) گوش داد؟

خیر چون هر سابلیمینال محتوای و تاکیدات متفاوتی نسبت به دیگر سابلیمینال مشابه و همنتم خود دارد و این منجرب عدم نتیجه گیری شما خواهر شد

 

۶) آیا اثر سابلیمینال ها موقتی هست و وابسته به گوش دادن آنها هست؟

سابلیمینال های تولید شده توسط سایت ما،بعد اتمام پایان دوره بطور دائمی هستند .

 

من سوالات بیشتری دارم از کی بپرسم؟

ما همیشه برای پاسخ گویی در دسترس هستیم، از قسمت تماس با ما اقدام کنید و ما هر چه زود تر که بتوانیم جواب شما را خواهیم داد و یا به گروه مشاوره ما در تلگرام مراجعه کنید
@ghorbanisub